Program Rachunek Cash Flow

 

program-rachunek-cash-flow-professional

Aplikacja finansowa w Excelu: Rachunek Cash Flow

> skuteczne, profesjonalne narzędzie do tworzenia rachunku przepływów pieniężnych cash flow

> prosta obsługa i wysoka funkcjonalność

> 2 dostępne wersje w zależności od potrzeb użytkownika

> pełna dożywotnia gwarancja

> dostęp do filmów instruktażowych dotyczących funkcjonowania programów

> programy działające pod MS Excel

> wersja jednostanowiskowa (do użytkowania na jednym komputerze stacjonarnym i przenośnym należącym do jednego użytkownika); możliwość zakupienia Zestawu Licencyjnego (licencja na więcej niż 1 komputer); treść licencji dotycząca naszych programów znajduje się tutaj

zamow_teraz-rachunek-cash-flow-

Nasi Klienci nabyli już ponad 2.000 aplikacji!

Cash flow od teraz prosty jak nigdy!

PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE

Przedstawiamy aplikacje, które rozwiązują za Państwa problemy związane ze sporządzeniem rachunku przepływów pieniężnych. Ponieważ, aplikacja Rachunek Cash Flow pozwala na przekształcenie posiadanych danych finansowych (w formie bilansu i rachunku zysków i strat, oraz w wersji Professional – po uzupełnieniu ich o dodatkowe informacje) na układ pełnego rachunku przepływów pieniężnych.

Sporządzenie rachunku przepływów pieniężnych (nawet uproszczonego) jest jednym z trudniejszych zadań jakie stoją przed służbami finansowymi w firmie, lub zewnętrznymi firmami księgowymi, konsultingowymi czy finansowymi.

Dzięki naszej aplikacji w szybki i efektywny można wykonać to trudne, skomplikowane zadanie. Ponieważ, aplikacja stanowi proste i wygodne w obsłudze narzędzie (zaopatrzone w opis działania – w szczególności dotyczący wprowadzania danych i uzyskiwania informacji wyjściowych) i efektywnie realizuje swój główny cel.

Razem z programem uzyskujecie dożywotnią gwarancję dotyczącą programu, łącznie z możliwością dokonania niewielkich przeróbek programu w zależności od konkretnych potrzeb klienta.

Dlatego, nasze aplikacje są polecane wielu osobom i instytucjom, a w szczególności:

– właścicielom przedsiębiorstw,

– firmom księgowym i konsultingowym.

– oraz wszystkim zainteresowanym skutecznym narzędziem do tworzenia rachunku cash flow.

ELASTYCZNIE I INNOWACYJNIE

W zależności od potrzeb użytkownika istnieją dwie wersje odmienne pod względem funkcjonalności i szczegółowości, przy czym każde z narzędzi zapewnia skuteczne sporządzenie rachunku cash flow, na podstawie posiadanych danych. Poza tym, istnieje możliwość wprowadzenia dodatkowych funkcji w przypadku zapotrzebowania ze strony użytkownika.

TANIO I OSZCZĘDNIE

Ceny naszych aplikacji są bardzo konkurencyjne. Mimo, że aplikacje stanowią profesjonalne narzędzia, to nie muszą kosztować fortuny. Bo, nasze ceny są zdecydowanie niższe od innych osiągalnych (powyżej 1.000 zł netto). Od teraz wszystko można zrobić samemu. Ponieważ, niższa cena przy wyższej funkcjonalności to dewiza naszego działania. Jakość nie musi kosztować bardzo dużo.

Tak więc, zaufajcie sprawdzonym, dobrym rozwiązaniom. Gdyż, dostajecie do rąk narzędzia, które ułatwią Wam życie i od teraz wszystko wyliczycie i przeanalizujecie bez niczyjej pomocy!

Gdzie indziej tego nie znajdziecie – u nas dobre i tanie rozwiązania!

zamow_teraz-rachunek-cash-flow


program-rachunek-cash-flow-premiumProgram Rachunek Cash Flow wersja Premium (wersja jednostanowiskowa)

Cena netto: 399,90 359,70 zł (442,43 zł brutto)

Najniższa cena netto z 30 dni przed obniżką: 359,70 zł

Cena netto bezpośrednio przed obniżką: 399,90 zł

Aplikacja w wersji Premium zapewnia możliwość szybkiego sporządzenia rachunku przepływów pieniężnych z danych zawartych w bilansie i rachunku zysków i strat. Przyporządkowanie danych jest automatyczne i pozwala stworzyć uproszczoną (ale zbliżoną do rzeczywistej) wersję rachunku pieniężnego za konkretny okres. Użytkownik będzie mieć możliwość zapoznania się z filmami instruktażowymi dotyczącymi funkcjonowania programu.

Tak wiec, to dobre rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują skutecznego i jednocześnie łatwego narzędzia do tworzenia szybkiego rachunku cash flow.

wersja_demo_rachunek_cash_flow

Ocena programu Rachunek Cash Flow Wersja Premium wg naszych użytkowników:

gwiazdki-rachunek-cash-flow

Ocena 4,38/5

Film instruktażowy – Rachunek Cash Flow wersja Premium

zamow_teraz_rachunek_cash_flow


program-rachunek-cash-flow-professionalProgram Rachunek Cash-Flow wersja Professional (wersja jednostanowiskowa)

Cena netto: 899,90 799,70 zł (983,63 zł brutto)

Najniższa cena netto z 30 dni przed obniżką: 799,70 zł

Cena netto bezpośrednio przed obniżką: 899,90 zł

Program w wersji Professional służy sporządzeniu bardzo zaawansowanego rachunku pieniężnego z danych zawartych w bilansie i rachunku zysków i strat, oraz dodatkowych danych. Dodatkowe dane pozwalają, oprócz możliwości sporządzenia automatycznego przeniesienia wartości z bilansu i rachunku zysków i strat, użytkownikowi możliwość takiego przyporządkowania operacji finansowych, aby uzyskać możliwie zbliżony do rzeczywistości wyjściowy rachunek pieniężny.

Użytkownik – wprowadzając dane – podejmuje 2 rodzaje decyzji, które precyzują wygląd rachunku przepływów:

– po pierwsze: które operacje finansowe mają charakter pieniężny (i wchodzą do rachunku cash flow) a jakie niepieniężny (i zostają wyłączone z rachunku),

– a po drugie: do jakich rodzajów przepływów (operacyjnych, inwestycyjnych i finansowych) przyporządkować odpowiednie gotówkowe operacje finansowe.

Użytkownik będzie mieć możliwość zapoznania się z filmami instruktażowymi dotyczącymi funkcjonowania programu.

Zatem, to świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują stworzyć zaawansowany, dokładny rachunek przepływów cash flow. Polecany profesjonalistom!

wersja_demo_rachunek_cash_flow

Ocena programu Rachunek Cash Flow Wersja Professional wg naszych użytkowników:

gwiazdki_rachunek_cash_flow

Ocena 4,79/5

Film instruktażowy – Rachunek Cash Flow wersja Professional

zamow_teraz-rachunek-cash-flow

Rachunek przepływów pieniężnych możesz teraz sporządzić szybko i skutecznie!


Opinie klientów, którzy nabyli program Rachunek Cash Flow:

Dzięki programowi Cash Flow Professional szybko i sprawnie stworzyliśmy w firmie rachunek przepływów.

Grzegorz M. (Dział Księgowy, firma produkcyjna, Elbląg)

Cash Flow Professional – profesjonalne a jednocześnie proste i skuteczne narzędzie, aby szybko i bez komplikacji sporządzić rachunek przepływów pieniężnych.

Anna K. (gł, księgowa, Bełchatów)

Program Cash Flow okazał się super rozwiązaniem dla naszych potrzeb – czyli dobrze zrobić rachunek przepływów pieniężnych. Dlatego, zdecydowanie polecam!

Paweł K. (księgowość, Poznań)


zamow_teraz-rachunek-cash-flow

Analitycy finansowi są zgodni! Ponieważ Rachunek Przepływów Pieniężnych tylko z e-BizCom.net!

Tutaj znajdziecie inne programy z obszaru finansów do:

analiza finansowa analiza inwestycji analiza projektu inwestycyjnego analiza płynności analiza rentowności analiza wskaźnikowa bilans cash flow DCF deweloper dla deweloperów EBITDA efektywność inwestycji EVA finanse inwestycja inwestycja deweloperska model finansowy ocena efektywności inwestycji ocena inwestycji opłacalność inwestycji prognoza prognoza finansowa prognozowanie finansowe programy finansowe projekt inwestycyjny przepływy inwestycji płynność rachunek cash flow rachunek przepływów pieniężnych rachunek zysków i strat rentowność ROE sprawozdanie finansowe wskaźniki wskaźniki finansowe wycena wycena spółek zadłużenie

Szkolenie Online Rachunek Przepływów Pieniężnych