Program Ocena Inwestycji

 

program_ocena_inwestycji_professional

Aplikacja finansowa w Excelu: Ocena Inwestycji

> skuteczne, profesjonalne narzędzie do przygotowania projektu inwestycyjnego i oceny inwestycji

> prosta obsługa i wysoka funkcjonalność

> 2 dostępne wersje w zależności od potrzeb użytkownika

> pełna dożywotnia gwarancja

> dostęp do filmów instruktażowych dotyczących funkcjonowania programów

> program działający pod MS Excel

> wersja jednostanowiskowa (do użytkowania na jednym komputerze stacjonarnym i przenośnym należącym do jednego użytkownika); możliwość zakupienia Zestawu Licencyjnego (licencja na więcej niż 1 komputer); treść licencji dotycząca naszych programów znajduje się tutaj

zamow_teraz_ocena_inwestycji

Nasi Klienci nabyli już ponad 2.000 aplikacji!

Ocena inwestycji jeszcze nigdy nie była taka prosta!

PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć jak kluczowym dla każdego analityka jest właściwe i efektywne narzędzie analityczne. Stąd, nawet największy znawca tematu, nie wyciągnie żadnych wniosków, jeśli nie będzie posiadać dobrego narzędzia analitycznego, które pozwoli mu ująć liczby w odpowiednie ramy i wyciągnąć na tej podstawie właściwe wnioski.

Dziś przedstawiamy Państwu aplikację, która rozwiązuje za Państwa problemy związane z dokonaniem efektywnej i przydatnej oceny inwestycji majątkowych. Ponieważ, aplikacja Ocena inwestycji służy pomocą w zaprojektowaniu i analizie przedsięwzięcia inwestycyjnego, na podstawie wprowadzonych parametrów projektu inwestycyjnego tj. wielkości nakładów inwestycyjnych (i ich kosztów), okresu inwestycji, stopy amortyzacji majątku, oraz przychodów i kosztów. Na tej podstawie, tworzony jest bilans, rachunek zysków i strat, ale przede wszystkich – najistotniejszy – rachunek przepływów pieniężnych, i wyznaczenie opłacalności inwestycji za pomocą metod dyskontowych (IRR i NPV) i prostych. Tak więc, w szybki i efektywny sposób pozwala przedstawić podstawowe wielkości finansowe kształtujące dany projekt inwestycyjny.

Dlatego, aplikacja stanowi proste i wygodne w obsłudze narzędzie (zaopatrzone w opis działania – w szczególności dotyczący wprowadzania danych i uzyskiwania informacji wyjściowych) i efektywnie realizuje swój główny cel – dostarcza skutecznej informacji o opłacalności planowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego.

Co więcej, razem z programem uzyskujecie dożywotnią gwarancję dotyczącą programu, łącznie z możliwością darmowego dokonania niewielkich przeróbek programu w zależności od konkretnych potrzeb klienta.

Tak więc, nasze aplikacje są polecane wielu osobom i instytucjom, a w szczególności:

– służbom finansowym i właścicielom przedsiębiorstw,

– firmom księgowym i konsultingowym prowadzącym obsługę finansową różnych firm z różnych branż, aby dzięki temu poszerzyć swój zakres usług,

– studentom kierunków ekonomicznych jako istotne narzędzie w trakcie zajęć z oceny inwestycji lub pisaniu pracy dyplomowej,

– oraz wszystkim zainteresowanym sprawami oceny inwestycji.

ELASTYCZNIE I INNOWACYJNIE

W zależności od potrzeb użytkownika istnieją 2 odmienne wersje programu, odmienne pod względem funkcjonalności i szczegółowości, przy czym każde z narzędzi zapewnia skuteczne przeprowadzenie oceny inwestycji na wybranym poziomie szczegółowości. Oprócz tego, istnieje możliwość wprowadzenia dodatkowych funkcji w przypadku takiego zapotrzebowania ze strony użytkownika.

Poza tym, w wersji Professional zastosowano innowacyjną metodę oceny inwestycji w ramach specjalnych autorskich formuł IRR i NPV, (a nie wbudowanych formuł Excela, które ograniczają ich funkcjonalność tylko do pełnych okresów rocznych, które w rzeczywistości zdarzają się bardzo rzadko!).

TANIO I OSZCZĘDNIE

Ceny naszych aplikacji są bardzo konkurencyjne. Mimo, że aplikacje stanowią profesjonalne narzędzia, to nie muszą kosztować fortuny. Nasze ceny są zdecydowanie niższe od innych osiągalnych (powyżej 1.000 zł netto). Od teraz wszystko można zrobić samemu. Bo, niższa cena przy wyższej funkcjonalności to dewiza naszego działania. Ponieważ, wysoka jakość nie musi kosztować bardzo dużo.

A więc, zaufajcie sprawdzonym, dobrym rozwiązaniom. Dlatego, że dostajecie do rąk narzędzia, które ułatwią Wam życie. Od teraz wszystko wyliczycie i przeanalizujecie bez niczyjej pomocy!

Nie przepłacaj gdzie indziej – u nas dobre i tanie rozwiązania!


program-ocena-inwestycji-premiumProgram Ocena Inwestycji wersja Premium (wersja jednostanowiskowa)

Cena netto(z VAT): 699,90 649,70 zł (799,13 zł brutto)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 649,70 zł

Cena bezpośrednio przed obniżką: 699,90 zł

– prognoza inwestycji do 10 okresów rocznych,

– nakłady (udział własny i udział obcy np. kredyt bankowy) możliwe do ponoszenia we wszystkich okresach,

– 2 możliwe rodzaje majątku nabywanego w ramach inwestycji,

– stopa dyskontowa zmienna w kolejnych okresach inwestycji

– nakłady możliwe do ponoszenia we wszystkich okresach

– ocena efektywności z punktu widzenia wszystkich stron finansowania (właściciela i banku),

– przepływy pieniężne dla kolejnych okresów badanych,

– dostęp do filmów instruktażowych dotyczących funkcjonowania programu.

Podsumowując, zaawansowana, ale nie bardzo szczegółowa ocena inwestycji. Dobre rozwiązanie dla tych co potrzebują poznać szybko i sprawnie podstawowe parametry i efektywność projektu inwestycyjnego.

Ocena programu Ocena Inwestycji Wersja Premium wg naszych użytkowników:

Ocena 4,55/5

Film instruktażowy cz. 1 – Ocena Inwestycji Wersja Premium

 

wersja_demo_ocena_inwestycji
zamow_teraz-ocena-inwestycji

program-ocena-inwestycji-professionalProgram Ocena Inwestycji wersja Professional (wersja jednostanowiskowa)

Cena netto: 1.099,90 997,90 zł (1.229,63 zł brutto)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 997,90 zł

Cena bezpośrednio przed obniżką: 1.099,90 zł

– nawet 60 okresów badawczych (dowolne okresy kwartalne w dowolnych konfiguracjach – do swobodnego wyboru przez użytkownika)

– prognozowanie, oprócz projektowanej inwestycji, wyników bieżącej działalności firmy (jeśli taką prowadzi), wraz z możliwością połączenia obu obszarów

– stopa dyskontowa zmienna w kolejnych okresach inwestycji

– innowacyjne specjalne formuły oceny inwestycji metodami dyskontowymi (bez ograniczenia ich funkcjonalności tylko dla okresów rocznych jakie mają wbudowane formuły Excela)

– nakłady możliwe do ponoszenia we wszystkich okresach

– szeroki zakres charakteru nakładów własnych (kapitał zakładowy, zapasowy, z bieżącej działalności) jak i obcych (kredyty, pożyczki, leasing, dotacje)

– ocena inwestycji metodami prostymi i dyskontowymi, w tym odrębnie z punktu widzenia właściciela, jak i wszystkich stron finansujących projekt

– przepływy pieniężne dla kolejnych okresów badanych

– analiza wrażliwości inwestycji tj. jak zmiana parametrów wpływa na wyniki projektu

– zestaw wskaźników opisujących projekt inwestycyjny

– dostęp do filmów instruktażowych dotyczących funkcjonowania programu.

Podsumowując, pełna i profesjonalna ocena inwestycji, która da Państwu wiele informacji i danych o projekcie inwestycyjnym, łącznie z analizą wariantów wrażliwości. To świetne rozwiązanie dla tych co potrzebują na skutecznie przeanalizować planowaną inwestycję. Zaawansowany “kombajn” do tworzenia i planowania dowolnej inwestycji. Polecany profesjonalistom!

Ocena programu Ocena Inwestycji Wersja Professional wg naszych użytkowników:

gwiazdki_ocena_inwestycji

Ocena 4,89/5

Film instruktażowy cz. 1 – Ocena Inwestycji Wersja Professional

wersja_demo_ocena_inwestycji
zamow_teraz-ocena-inwestycji

Ocenę inwestycji możesz teraz dokonać szybko i skutecznie!


Opinie klientów, którzy nabyli program Ocena Inwestycji:

Ponieważ w mojej pracy zmuszony jestem sporządzać analizy różnorodnych projektów inwestycyjnych, dlatego Ocena Inwestycji w wersji Professional stanowi dla mnie podstawowe narzędzie wspomagające. W powiązaniu z programem Prognoza Finansowa, mogę stworzyć zaawansowany model prognostyczno-biznesowy i przedstawić go inwestorowi lub bankowi.

Grzegorz Z. (biuro consultingowe, Warszawa)

Polecam każdemu kto chce szybko zrobić analizę przepływów i opłacalności planowanej inwestycji!

Michał W. (inwestor prywatny)

Ocena Inwestycji Professional – to idealne narzędzie do zrobienia analizy inwestycji przed podjęciem decyzji co do jej finansowania. Co ważne dzięki temu mamy bardzo tanią analizę, za którą trzeba by zapłacić w firmie doradczej kilka-kilkanaście razy więcej..

Anna P. (dział księgowy, Poznań)

Bez dobrego programu naprawdę trudno skutecznie przygotować finansową część inwestycji , szczególnie dużej, dlatego skorzystałem z oferty wydawnictwa e-BizCom i mogę z czystym sumieniem polecić ich aplikację. Dzięki niej można naprawdę dobrze zaprognozować finansowy układ inwestycji i przeanalizować sobie różne możliwe opcje.

Jacek R. (Warszawa, finansista)


zamow_teraz-ocena-inwestycji

Analitycy finansowi są zgodni! Ponieważ, ocena inwestycji tylko z e-BizCom.net!

A tutaj znajdziecie inne programy z obszaru finansów do:

analiza finansowa analiza inwestycji analiza projektu inwestycyjnego analiza płynności analiza rentowności analiza wskaźnikowa bilans cash flow DCF deweloper dla deweloperów EBITDA efektywność inwestycji EVA finanse inwestycja inwestycja deweloperska model finansowy ocena efektywności inwestycji ocena inwestycji opłacalność inwestycji prognoza prognoza finansowa prognozowanie finansowe programy finansowe projekt inwestycyjny przepływy inwestycji płynność rachunek cash flow rachunek przepływów pieniężnych rachunek zysków i strat rentowność ROE sprawozdanie finansowe wskaźniki wskaźniki finansowe wycena wycena spółek zadłużenie