Współpraca z e-bizcom.net

Chcecie sprzedawać nasze produktu? Interesuje Was dochodowa współpraca w internecie? Która przynosi rzeczywiste wpływy? Chcecie uzyskiwać pasywny dochód ze swojego serwisu internetowego?

Z Waszej strony nie wymaga to istotnego zaangażowania czasu ani energii, poza umieszczeniem naszych banerów w swoim serwisie. Poprzez reklamy banerowe Wasz serwis wskazywałby nasz serwis e-bizcom.net w formule pośrednictwa sprzedaży w zamian za wynagrodzenie prowizyjne, dla Was. Wynagrodzenie prowizyjne nalicza się od sprzedaży na rzecz klientów, którzy przeszliby z Waszego serwisu i dokonali zakupu na e-bizcom.net. Wasze wynagrodzenie stanowi każdorazowo prowizję w wysokości 25% od dokonanej sprzedaży. Klient otrzymywałby rabat w wys. 10%, co tym bardziej zachęcałoby go dokonania zakupu. Natomiast, rabat wynikałby z kodu rabatowego indywidualnego dla Państwa serwisu, który byłby umieszczony na banerze i stanowiłby istotną zachętę do zakupu dla Waszych klientów.

Prowizja od sprzedaży

Przykładowo klient, który przejdzie przez reklamę banerową z Waszego serwisu i dokona zakupu jakiegoś popularnego zestawu np. zestawu All-in Professional Box w cenie 3.320,89 zł (z 10% rabatem dla klienta w stosunku do aktualnej ceny 3.689,88 zł), wygeneruje dla Państwa prowizję w wysokości 830,22 zł brutto (674,98 zł netto).

Współpraca oparta jest o oczywiście o dwustronną umowę. Co miesiąc będziecie otrzymywać rozliczenie transakcji przeprowadzonych z klientami pozyskanymi przez Wasz serwis. Rozliczanie odbywać się będzie na fakturę VAT lub rachunek, wystawiane przez Was na podstawie w/w rozliczenia.

Banery dla Waszego serwisu

Poniżej przykładowe banery, które możecie umieścić na Waszej stronie. Kod dla klientów oczywiście będzie w każdym przypadku zindywidualizowany i wyłącznie dot. rozliczeń z Waszym serwisem. Natomiast, baner może być również zindywidualizowany pod względem wielkości oraz układu (pionowy, poziomy, kwadratowy). Natomiast wszystko określimy w ramach wspólnych ustaleń.

Współpraca z e-bizcom.net

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do KONTAKTU, celem omówienia szczegółów lub wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Możemy ustalić również inne sposoby współpracy. Wszystko zależy od Waszych preferencji. Możecie reklamować nas w formie linków albo możemy przygotować dla Was zindywidualizowane artykuły, w których zawrzecie informacje dla klientów swojego serwisu. Jesteśmy elastyczni w kwestii form i zasad współpracy.